Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Jon a jeho EP's

Na podzim minulého roku začal Jon vydávat velmi zajímavá a také velice povedená mini-alba vždy o šesti písních. Vždy se vztahovala k jednotlivým ročním obdobím (začalo to projektem o podzimu a skončlo to tento rok létem). Písně jsou opravdu povedené, mnohdy tam zazní různé klarinety, fagoty, klavír, různé trubky... prostě strašně moc různých zajímavých akustických nástrojů, a to spolu s Jonovou kytarou a jeho klidným, mnohdy něžným hlasem vytváří opravdu kvalitní "podívanou".
Jon začal vydávat alba proto, protože se podle něj některé jeho písně už nehodily na Switchfoot desky. A musíme říci, že je dobře, že své písničky nehodil jen tak do šuplíku, ale že si za nimi opravdu stál ;). Na posledním EP chvílemi zpívala i Jonova žena a musíme uznat, že zpívá opravdu dobře (něco jako Jon v ženském podání, hehe)
Více se o těchto písních můžete dozvědět na jonforeman.com, kde si také můžete poslechnout pár ukázek a všechny alba si i koupit. Nějaké ukázky najdete taktéž na Jonově MySpace. A do třetice všeho dobrého a akustického - docela obsáhlá recenze prvních 3 alb na serveru MusicMix.
Jon taktéž vydává takové dvojCD, kde jsou na jedné desce písně z Fall & Winter a na druhé písničky ze Spring & Summer. Pokud si tato CD's koupíte takto dohromady, tak by tam měla být slevněná cena a snad i nějaký ten bonus ;).

 Fall/Podzim
1. The Cure For Pain
2. Southbound Train
3. Lord, Save Me From Myself
4. Equally Skilled
5. The Moon is a Magnet
6. My Love Goes Free

 

Winter/Zima
1. Learning How To Die
2. Behind Your Eyes
3. Somebody’s Baby
4. White as Snow
5. I Am Still Running
6. In Love
 

 

Spring/Jaro

 

 

1. March (A Prelude to Spring)
2. Love Isn’t Made
3. In My Arms
4. Baptize My Mind
5. Your Love Is Strong
6. Revenge

Summer/Léto

1. A Mirror Is Harder To Hold
2. Resurrect Me
3. Deep In Your Eyes (There Is A River)
4. Instead Of A Show
5. House Of God, Forever
6. Again
 

 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek