Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Užitečné odkazy

 Užitečné odkazy

Odkazy o Switchfoot

 Oficiální SF stránka - aneb Váš zdroj #1 pro vyhledávání novinek o SF, informace o nových koncertech (včetně předprodeje vstupenek) najdete právě tady, uveřejňuje se zde také větší množství obrázků právě z těchto live show. Místo zde má také tzv. Daily Foot, kde vždycky najdete ty nejzajímavější fotky a také si můžete přečíst, co Switchfoot(i) právě zažívají. Prostě - pokud zde nenaleznete nějakou důležitou informaci, tak zkuste (samozřejmně kromě našeho webu :) ) .... 

 ... Land of Broken Hearts - snad nejlepší fanouškovská stránka pod svitem San Diegského slunce, najdete zde jak informace o skupině, tak texty, rozhovory, velmi časté aktualizace, různé srandovní informace a spoustu obrázků... Také se velmi často mění vzhled těchto stránek a to taktéž patří k velkým kladům. Odtud čerpáme hodně informací, ale také odtud kopírujeme originální texty, které posléze překládáme. Prostě - tato stránka nemá chybu a než si jí celou pročtete, bude Vás to stát hodně probdělých nocí:)

 Stránka o Jonovi - oficiální stránka o Jonových akustickýchalbech, najdete zde snad všechny důležité informace o těchto akustických počinech včetně ručně psaných textů, samozřejmně je zde také možnost si EPčka poslechnout a (přes internet)koupit.

Learning 2 breathe - před nějakou dobou asi nejlepší SF fan stránka, ale nyní už není moc aktualizovaná. Přesto zde můžete najít docela hodně informací.

Switchfoot Boardy - tak tady nesmí žádný pravý fanda chybět! :) Na boardech je zaregistrováno něco kolem 2 000 lidí z celého světa a panuje tam opravdu skvělá nálada. Taky si zde dobře procvičíte angličtinu. Jelikož českých aktivních boarďáků tam moc není (asi 3), byli bychom moc rádi, kdybyste tam také začali chodit ;) Na boardech jde v podstatě o tohle: diskutujete SF tvorbu a horké novinky, tvoříte si přátele z druhé strany světa, kteří mají stejné nebo aspoň podobné zájmy jako vy, chatujete, bavíte se na opravdu téměř neomezené témata - od h*** neboli hair = vlasy (administrátoři slovo "hair" cenzurují, protože boarďáci mají zakázáno bavit se o soukromí kluků, přesto to občas projde :) ) až po témata typu "Čemu v životě věříš věříš". Každý si tam opravdu přijde na své a určitě se hodně nasmějete. I když to chvíli trvá, než se zde člověk zorientuje, určitě to zkuste 8)

(mnohem více se o boardech dozvíte v našem Kapesním průvodci)

Switchfoot Podcast - zde SF uveřejňují podcasty, aneb videa, která fandům přibližují jejich tvorbu a akce. Switchfoot vydává zhruba 1 podcast za měsíc a většinou se při sledování tohoto "pořadu" hodně nasmějete. Jen je potřeba větší znalost mluvené angličtiny.

Server tehorng - pokud jste alespoň trošku šikovní, tak si na tomto serveru můžete zcela zdarma stáhnout celou SF diskografii, ale také jsou zde k dostání mnohá další křesťanská alba. Je to docela lehké, napřed vše musíte zadat do vyhledávací kolonky a poté se již řídit odkazy. U začátečníků ale přece jen potíže nastat můžou, a tak nás v případě nouze určitě kontaktujte ;) 

 

Ostatní odkazy

Český magazín o křesťanské hudbě plný aktuálních novinek ;)

 

Nejrozsáhlejší stránka o Delirious? u nás

 

Pěkný blog o Skillet

Český blog o skupině Gen Rosso 

 

Český web o Payable on Death (P.O.D.) 

 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek